Тел: +380-44-3951915

UHONEY

Один з найбільших експортерів

українського меду.

Ми створили унікальну систему контролю якості,

що дозволяє забезпечити моніторинг продукції

на всіх етапах виробництва від збору сировини

до формування цілісних партій меду (від 10 тонн),

які експортуються в США, Європу, та інші куточки

світу. Мед - це традиційний і цінний продукт

для українців. Тож не дивно, що Україна

є одним з лідерів серед світових виробників меду.

В останні роки, швидко зростають не тільки об’єми виробництва солодкого продукту,

але і значно поліпшується якість української меду.

Отже, ми запрошуємо пасічників

та закуповників меду до співпраці, для досягнення

спільної мети  – популяризації українського меду

та закріплення позицій нашого національного

продукту на світовому ринку.

Ми закуповуємо якісний натуральній мед будь-якого типу. Наша місія – це представляти Україну на світовому ринку як постачальника меду найвищої якості. Саме тому, ми з великою повагою відносимось до натхненної роботи українських пасічників та спростили для Вас, шановні бджоляри, процедуру продажу Вашого меду. ТОВ UHоney самостійно проводить контроль якості та допомагає пасічникам з доставкою продукту. Якщо ви закуповник , та можете надати якісний мед вагою від 1 тонни, UHоney з радістю запросить Вас до постійної співпраці. Навіть, якщо у Вас 20 вуликів – ви також можете стати нашим постійнім постачальником, що забезпечить Вам не тільки гарантовані платежі, бережне відношення до продуту та 100% повернення тари, але й багато заохочувальних бонусів, таких як якісний спец одяг та інструменти для пасічників, участь у всеукраїнських конференціяю, виставках та спеціалізованих професійних семінарах. Приєднуйтесь до команди UHоney!

Який мед ми закуповуємо?

Cтати постачальником

Доставка меду. На виробництво. Ваш мед доставляється на виробництво самостійно, чи за допомогою транспортної системи UHONEY. Ми турбуємось про Вашу тару, тому відносимось до неї бережно й повертаємо після вилучення меду.

1

Контроль якості. Кожна мікро партія меду проходить контроль якості. Тут ми перевіряємо мед на наявність антибіотиків та інших заборонених речовин, визначаємо вологість, органо-ліптичні властивості меду, перевіряємо біологічну цілісність продукту та інші показники. Тільки після лабораторного дослідження приймається рішення про закуп меду.

2

Закуп меду. Після підтвердження високої якості Вашого меду ми проводимо остаточні розрахунки, та залучаємо продукт у процес виробництва. Наголошуємо на тому, що тара, після вилучення меду повертається пасічнику.

3

Зв'яжіться

з нами!

Використайте форму для зручності:

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Контакти
ТОВ "UHONEY"
01001, Україна
uhoney@gmail.com
Тел: +380-44-3951915

UHONEY 2015 ©